Miód jest jednym (ale nie jedynym!!) produktem prosto z ula!

Do całej gamy brakuje takich cudów natury jak pyłek kwiatowy (zwany również pyłkiem pszczelim), propolis (kit pszczeli), wosk, pierzga, mleczko pszczele czy jad pszczeli.

Pyłek, podobnie jak bardziej znany wszystkim miód, ma bardzo dużo cennych właściwości prozdrowotnych. Ma bardzo wysoką wartość odżywczą, jest doskonały dla wegetarian oraz dla dzieci i dorosłych z brakiem apetytu lub niedożywionych. Ma doskonałem właściwości przeciw wirusowe, świetnie wspomaga odporność. Są badanie mówiące o tym, że zalecany jest osobom pijącym dużo kawy bowiem doskonale uzupełnia magnez. Wspomaga odchudzanie i działa przeciw alergicznie. Są przypadki (znam ze źródła), że działa zbawiennie w trakcie starań o dziecko. A niejaki pan Furosawa z Honolulu udowodnił, że wyciąg z pyłku wspomaga walkę z nowotworami.

Propolis, tzw. kit pszczeli służy pszczołom jako uszczelnienie małych otworów lib nieszczelności w ulu. Co ciekawe z greki propolis to przedmieścia – ma to sens bowiem jeśli traktujemy ul jako miasto pszczele, to propolis chroni nieszczelności murów tego miasta _ jest niejako przemieściem. Posiada silne właściwości bakterioastatyczne. Przyśpiesza gojenie ran (to już u człowieka) , pomaga w chorobach nowotworowych jamy ustnej oraz wykazuje pozytywne działanie w infekcji górnych dróg oddechowych. Co ważne – najlepszy i najbardziej efektywny jest kit świeży – kit roczny ma około połowę swoich właściwości, natomiast dwuletni traci je praktycznie całkowicie.

Świece z prawdziwego wosku pszczelego, w 100% ręcznie przez nas wykonywane. Dzięki nim każdy stół staje się bardziej rodzinny, są symbolem domowego ogniska, dają niesamowity aromat oraz są wskazane dla astmatyków, oczyszczają powietrze z grzybów, kurzu i pleśni, a także mocno je jonizują. 
Należy palić w pokoju kilka godzin przed snem. 

P.S. A wiecie z czego są obecnie sprzedawane świece w sklepach? Z parafiny. 
Skąd parafina? Z ropy! 
Chcecie wiedzieć jakie związki dostarczacie do powietrza we własnym domu paląc świece parafinowe?
…yyyy nie, nie chcecie wiedzieć 😏

Wosk pszczeli.

Wosk pszczeli pozyskiwany jest prosto z naszych uli. Za pomocą promieni słonecznych stare ramki przetapiamy na najczystszy wosk, następnie go przesączami przez gazę, czekamy aż zastygnie w formie i już jest gotowy! Wosk pszczeli ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, przeciwbólowe, łagodzące i nawilżające. Żaden inny wosk nie oferuje takich korzyści!!!

To jedyny znany w naturze naturalny wosk!

Co można z niego zrobić? 

🐝 naturalne kosmetyki (kremy, balsamy, maści,perfumy, itd),
🐝 naturalne świece (patrz wyżej),
🐝 oraz wiele, wiele innych!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *