100% my

Jesteśmy rodzinna pasieką, w której w pierwszej kolejności stawiamy na pszczoły! Związaliśmy się z nimi wiele lat temu. Mieliśmy wzloty i upadki, ale dopięliśmy swego i dziś z dumą możemy Wam powiedzieć, że żyjemy pszczołami! Żyjemy według ich schematu pracy. To one dyktują nam rytm zajęć każdego dnia! I wiecie co? Kochamy to! Zapraszamy Was do naszego Świata!

100% naturalnie

Nie lubimy ulepszaczy! Nie przyspieszamy biegu rzeczy! Kochamy naturę! Ona wszystko lepiej od nas wymyśliła i tego staramy się cały czas trzymać! Nasz miód, nasz propolis, pyłek i pierzga pochodzi wprost z uli. Świece robimy tylko i wyłącznie z naturalnego, 100% wosku pszczelego!

100% ręcznie

Seryjna produkcja?? Niestety, nie u nas. Nasze świece, nasze mydełka i balsamy robimy w 100% ręcznie dlatego każdy egzemplarz jest na swój styl unikalny. Jego wytworzenie zajmuje sporo czasu i kosztuje wiele wyrzeczeń. Mydła dojrzewają wiele tygodni, recepturę balsamu zmieniamy kilka razy w roku, a świece.. świece robimy cały czas! Zawsze ręcznie!

Nowości

Sprawdź najnowsze produkty w sklepie

Miód akacjowy

Miód akacjowy

Miód akacjowy.

45,00 zł
Odkłady pszczele/pakiety

Odkłady pszczele/pakiety

Odkład/pakiet pszczeli

 

320,00 zł
Mydło z miodem, propolisem i woskiem pszczelim

Mydło z miodem, propolisem i woskiem pszczelim

Naturalne, ręcznie robione mydło z dodatkiem propolisu, miodu oraz wosku pszczelego.

20,00 zł
Propolis 30%

Propolis 30%

Nalewka propolisowa.

Stężenie propolisu: 30%.

40,00 zł

O miodach

Specjalizujemy się w miodach.... naturalnych! Nauczamy, że każdy miód jest miodem wielokwiatowym i każdy miód jest zdrowy! Mówimy, że najlepsze są miody od znajomych, okolicznych pszczelarzy, a nie te z supermarketów. Kupując miody od pszczelarza przyczyniasz się do jego rozwoju i wspierasz pszczoły!

O propolisie

Propolis używamy na codzień! Efekt? Nie chorujemy, a nasze dzieci mają blisko 100% frekwencję w przedszkolu. Propolis to jeden z najsilniejszych znanych ludziom naturalnych antybiotyków! Jego skuteczność dowiedziona została wielokrotnie i każdy spragnionego wiedzy zapraszamy do kontaktu lub do samodzielnego sprawdzenia naszych informacji!

O pyłku

Pyłek to bomba mikro i makroelementów! Przepotężny zastrzyk związków fenolowych, witamin i minerałów! Za wiedzą prof. Czarneckiego zacytujemy: "jest to jedyny naturalny produkt odżywczy, który jest w stanie podtrzymać życie w nieskończoność!'. Był stosowany w amerykańskim programie Apollo. U nas dostaniesz zawsze świeży pyłek - nie utrwalany termicznie, aromatyczny, słodki i szalenie zdrowy!

O świecach

Świece to nasza pasja! Kochamy zapach wosku pszczelego! Świece takie nie emitują szkodliwych substancji w trakcie ich spalania. W przeciwieństwie do świec parafinowych tak powszechnie dostępnych w sklepach. Parafina to pochodna ropy naftowej.. a wiecie co wdychacie spalając produkt ropopochodny we własnym otoczeniu?! Nie chcecie wiedzieć. Świece wykonujemy zawsze ręcznie i zawsze wieczorem - taki wyciszający rytuał. Specjalizujemy się w świecach z węzy oraz wylewanych, z litego wosku pszczelego!

Polecamy

Najpopularniejsze produkty

Świeca z węzy niska

Świeca z węzy niska

Świeca z węzy. Węza jest to 100% wosk pszczeli rozgrzany i wylany na specjalną prasę. Produkt naturalny, ręcznie wykonywany.
15,00 zł
Miód wiosenny (wielokwiatowy)

Miód wiosenny (wielokwiatowy)

Miód wiosenny. Najbardziej wyczekiwany miód bo pierwszy po zimowej przerwie. 
45,00 zł
Balsam propolisowy

Balsam propolisowy

Balsam z dodatkiem wosku pszczelego i propolisu.
30,00 zł
Miód faceliowy

Miód faceliowy

Miód pozyskiwany z kwiatów facelii błękitnej.
45,00 zł
Świeca z węzy wysoka

Świeca z węzy wysoka

Świeca z węzy pszczelej. Czysty, naturalny wosk pszczeli.
10,00 zł