100% my

Jesteśmy rodzinna pasieką, w której w pierwszej kolejności stawiamy na pszczoły! Związaliśmy się z nimi wiele lat temu. Mieliśmy wzloty i upadki, ale dopięliśmy swego i dziś z dumą możemy Wam powiedzieć, że żyjemy pszczołami! Żyjemy według ich schematu pracy. To one dyktują nam rytm zajęć każdego dnia! I wiecie co? Kochamy to! Zapraszamy Was do naszego Świata!

100% naturalnie

Nie lubimy ulepszaczy! Nie przyspieszamy biegu rzeczy! Kochamy naturę! Ona wszystko lepiej od nas wymyśliła i tego staramy się cały czas trzymać! Nasz miód, nasz propolis, pyłek i pierzga pochodzi wprost z uli. Świece robimy tylko i wyłącznie z naturalnego, 100% wosku pszczelego!

100% ręcznie

Seryjna produkcja?? Niestety, nie u nas. Nasze świece, nasze mydełka i balsamy robimy w 100% ręcznie dlatego każdy egzemplarz jest na swój styl unikalny. Jego wytworzenie zajmuje sporo czasu i kosztuje wiele wyrzeczeń. Mydła dojrzewają wiele tygodni, recepturę balsamu zmieniamy kilka razy w roku, a świece.. świece robimy cały czas! Zawsze ręcznie!

Nowości

Sprawdź najnowsze produkty w sklepie

Miód z propolisem, kurkumą, imbirem i cynamonem

Miód z propolisem, kurkumą, imbirem i cynamonem

Miód z dodatkiem propolisu, kurkumy, imbiru i cynamonu

 

Pojemność: 200ml

25,00 zł
Zestaw prezentowy

Zestaw prezentowy

Zestaw prezentowy do dowolnej modyfikacji

135,00 zł
Propolis na miodzie

Propolis na miodzie

PROPOLIS NA MIODZIE

Pojemność 200ml

25,00 zł
Świeca z węzy wysoka

Świeca z węzy wysoka

Świeca z węzy pszczelej.

Czysty, naturalny wosk pszczeli.

15,00 zł
Propolis 30%

Propolis 30%

Nalewka propolisowa.

Stężenie propolisu: 30%

Pojemność: 30 ml

40,00 zł

O miodach

Specjalizujemy się w miodach.... naturalnych! Nauczamy, że każdy miód jest miodem wielokwiatowym i każdy miód jest zdrowy! Mówimy, że najlepsze są miody od znajomych, okolicznych pszczelarzy, a nie te z supermarketów. Kupując miody od pszczelarza przyczyniasz się do jego rozwoju i wspierasz pszczoły!

O propolisie

Propolis używamy na codzień! Efekt? Nie chorujemy, a nasze dzieci mają blisko 100% frekwencję w przedszkolu. Propolis to jeden z najsilniejszych znanych ludziom naturalnych antybiotyków! Jego skuteczność dowiedziona została wielokrotnie i każdy spragnionego wiedzy zapraszamy do kontaktu lub do samodzielnego sprawdzenia naszych informacji!

O pyłku

Pyłek to bomba mikro i makroelementów! Przepotężny zastrzyk związków fenolowych, witamin i minerałów! Za wiedzą prof. Czarneckiego zacytujemy: "jest to jedyny naturalny produkt odżywczy, który jest w stanie podtrzymać życie w nieskończoność!'. Był stosowany w amerykańskim programie Apollo. U nas dostaniesz zawsze świeży pyłek - nie utrwalany termicznie, aromatyczny, słodki i szalenie zdrowy!

O świecach

Świece to nasza pasja! Kochamy zapach wosku pszczelego! Świece takie nie emitują szkodliwych substancji w trakcie ich spalania. W przeciwieństwie do świec parafinowych tak powszechnie dostępnych w sklepach. Parafina to pochodna ropy naftowej.. a wiecie co wdychacie spalając produkt ropopochodny we własnym otoczeniu?! Nie chcecie wiedzieć. Świece wykonujemy zawsze ręcznie i zawsze wieczorem - taki wyciszający rytuał. Specjalizujemy się w świecach z węzy oraz wylewanych, z litego wosku pszczelego!

Polecamy

Najpopularniejsze produkty

Miód wiosenny (wielokwiatowy)

Miód wiosenny (wielokwiatowy)

Miód wiosenny. Najbardziej wyczekiwany miód bo pierwszy po zimowej przerwie. Waga netto: 1,25 kg
45,00 zł
Mydło z miodem, propolisem i woskiem pszczelim

Mydło z miodem, propolisem i woskiem pszczelim

Naturalne, ręcznie robione mydło z dodatkiem propolisu, miodu oraz wosku pszczelego.
20,00 zł
Balsam propolisowy

Balsam propolisowy

Balsam z dodatkiem wosku pszczelego i propolisu.
30,00 zł
Świeca w metalowym pojemniku

Świeca w metalowym pojemniku

Świeca z wosku pszczelego w metalowym pojemniku, zamykana.
50,00 zł
Miód faceliowy

Miód faceliowy

Miód pozyskiwany z kwiatów facelii błękitnej. Waga netto: 1,25 kg
50,00 zł
Świeca z węzy niska

Świeca z węzy niska

Świeca z węzy. Węza jest to 100% wosk pszczeli rozgrzany i wylany na specjalną prasę. Produkt naturalny, ręcznie wykonywany....
15,00 zł