Miód z propolisem, kurkumą, imbirem i cynamonem

Miód z dodatkiem propolisu, kurkumy, imbiru i cynamonu

 

Pojemność: 200ml

  • Cena netto: 25,00 zł 25,00 zł
  • szt.

A cóż to takiego?

Nasz propolis na miodzie wzbogaciliśmy przyprawami! I to nie byle jakimi bp przebogatymi w składniki, z których każdy ma właściwości prozdrowotne, przeciwzapalne o których napisano niejedną publikację.

Co mamy w składzie?

???? propolis,
???? kurkuma,
???? cynamon,
???? imbir,
???? i oczywiście miód! ????

Kurkuma, a dokładniej rzecz biorąz zawarta w kurkumie kurkumina, wykazuje silne działanie antybakteryjne i rozkurczające. Przynosi ulgę osobom cierpiącym m.in. na wrzody. Stosuje się ją również jako składową preparatów wspomagających trawienie. Działa przeciwzapalnie i przeciwutleniająco, wykazuje działanie wspomagające trzustkę oraz leczniczo w regeneracji wątroby. Jest zbadana pod kątem właściwości przeciwnowotworowych (tu zachęcamy do lektury w internecie oraz do publikacji naukowych). 

Cynamon - podobnie jak wyżej wspomniana kurkumina wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne oraz przeciwgrzybiczne. Jest idealny do codziennej profilaktyki antyprzeziębieniowej. Inne działanie Uprzejmie proszę:

- zwiększa łaknienie, 

- opóźnia wystąpienie choroby Alzheimera i Parkinsona, 

- wspomaga koncentracją poprzez poprawienie dopływu krwi do mózgu oraz innych narządów,

- obniża poziom cukru, wspomaga leczenie migreny (obajawów),

- zawarty w cynamonie aldehyd cynamonowy wspomaga leczenie przeciwnowotworowe, zwłaszcza w przypadku raka jelita grubego,- zwalcza mdłości, odpręża, relaksuje oraz wiele wiele innych...

Imbir - o właściwościach prozdrowotnych imbiru słyszał prawdopodobnie już każdy! Wszyscy zamy rozgrzewające herbatki czy soki z dodatkiem imbiru. Wspomaga trawienie, ratuje z nudności oraz w sytuacjach gdy dopada nas nagły ból (działanie przeciwbólowe).Pobudza również nasz żołądek do wydzielania soku żołądkowego i trzustkowego... To tak w największym skrócie!


Każdy jeden z ww. składników to potężne działo w codziennej walce z wirusami i nie tylko!
A jako całość potrafią skutecznie wspomóc nasz organizm jesienią i zimą!

No i ten smak… ❤️

Mocno, mocno polecamy!